Od dziś na naszej stronie udostępniony jest szczegółowy harmonogram ścieżek, w których znajdziecie propozycje zajęć jakie dla Was przygotowaliśmy. Sekcja ds. programu pracowała dniami i nocami by przygotować tak wiele ciekawych możliwości. Ścieżki od 1 do 16 dostępne są dla szkolnych grup zorganizowanych . Natomiast na ścieżki 17 – 21 obowiązywały będą zapisy dla wszystkich chętnych.

Ścieżka 21 przygotowana jest specjalnie dla poszerzenia swojej chemicznej wiedzy w języku angielskim.

Wśród naszych wyjątkowych prelegentów znajdziecie takie osobistości jak prof. Paweł Kafarski, prof. Marek Samoć, prof. Bogdan Szczygieł, prof. Wojciech Bartkowiak i jeszcze wiele innych znamienitych osób.

Formularz zapisowy 23.02.2018 pojawi się właśnie na naszej stronie! Już dziś zapiszcie tą datę w kalendarzu, bo nie może Was tam zabraknąć!